Satış ve Abonelik


Dergimizin herhangi bir sayısını sipariş vermek ya da bir yıllık abone olmak istiyorsanız lütfen bu sayfadaki açıklamaları okuyunuz.

Mahalle Mektebi bir yıllık abonelik bedeli kargo dahil 100 TL (Kurumlar için 200 TL)’dir. Dergimizin tek sayı bedeli ise 15 TL‘dir. Ödemelerinizi lütfen istenilen sayı adedince (tek sayı siparişleri için) ya da abonelik talebinize göre gerçekleştiriniz. Mahalle Mektebi’nin çıkmış tüm sayılarını görüntülemek için buraya tıklayınız.

Aşağıda bulunan İBAN numaramıza hangi sayımızdan kaç tane talep etmişseniz ya da yıllık abone olmuşsanız yukarıda belirttiğimiz ücreti ödedikten sonra; bu sayfada bulunan formdan bize istediğiniz sayıların adedini ya da abonelik talebinizi iletin. Aşağıdaki formda gerekli bilgileri doldurduktan sonra, mesaj alanına ödemeyi yaptığınız tarihi, sipariş verdiğiniz dergilerin sayısını ve adedini ya da yıllık abonelik talebinizi (Örnek: “Mahalle Mektebi’nin 50. sayısından 1 adet istiyorum ve 15 TL ödemeyi hesabınıza yatırdım.” / “Bir yıllık abonelik bedeli olan 100 TL’yi hesabınıza yatırdım.” şeklinde) ekleyerek bize gönderin. Ödemeniz onaylandıktan sonra dergilerimiz formda belirttiğiniz adresinize kargolanacaktır.

Siparişleriniz ile ilgili diğer sorularınız için lütfen Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret ediniz.

İletişim Maili: mail@mahallemektebidergisi.com
WhatsApp İletişim Hattı: 0530 682 24 42

Banka Bilgilerimiz:
alBaraka
Konya Şubesi (Ahmet Dündar)
IBAN: TR 29 0020 3000 0390 9401 0000 03

Ödeme yaptıktan sonra lütfen aşağıdaki formdan bize ulaşarak talep ettiğiniz sayıları ve adetlerini bildiriniz… Lütfen ilgili alanları doldurmayı unutmayınız. Vereceğiniz bilgilerin doğruluğu, sizinle iletişim kurabilmemiz adına önemlidir.

SİPARİŞ BİLDİRİM FORMU

1 Step 1
Adınız:
Soyadınız:
Email Adresiniz:
Telefon
Adres Bilgisi
0 /
Lütfen Mesajınızı Yazınız:Abonelik ya da tek sayı siparişlerinizi lütfen detaylı olarak bu mesaj alanında belirtiniz.
0 /
Previous
Next