Satış ve Abonelik


Dergimizin herhangi bir sayısını sipariş vermek ya da bir yıllık abone olmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki açıklamaları okuyunuz.

Mahalle Mektebi bir yıllık abonelik bedeli kargo dahil 100 TL (Kurumlar için 200 TL)’dir. Dergimizin tek sayı bedeli ise 15 TL’dir. Ödemelerinizi lütfen istenilen sayı adedince (tek sayı siparişleri için) ya da abonelik talebinize göre gerçekleştiriniz. Aşağıda bulunan İBAN numaramıza hangi sayımızdan kaç tane talep etmişseniz ya da yıllık abone olmuşsanız ödeme yaptıktan sonra, aşağıdaki işlemleri takip ediniz:

Bir ödeme gerçekleştirkten sonra siparişleriniz için İletişim sayfamızdaki formdan bize istediğiniz sayıların adedini ya da abonelik talebinizi iletin. İletişim sayfamızdaki formdan göndereceğiniz mesajınızda konu alanından “Abonelik ve Satış” ı seçerek, mesaj alanına ödemeyi yaptığınız tarihi, sipariş verdiğiniz dergilerin sayısını ve adedini ya da yıllık abonelik talebinizi (Örnek: Mahalle Mektebi’nin 50. sayısından 5 tane istiyorum ve ödemeyi hesabınıza yaptım ya da bir yıllık abonelik bedelini yatırdım) dergilerin kargolanacağı adresinizi ve telefon numaranızı da ekleyerek bize gönderin. Ödemeniz onaylandıktan sonra dergilerimiz adresinize kargolanacaktır. Siparişleriniz ile ilgili diğer sorularınız için lütfen Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret ediniz.

Not:
WhatsApp İletişim Hattı: 0530 682 24 42

Banka Bilgilerimiz:
alBaraka
Konya Şubesi (Ahmet Dündar)
IBAN: TR 29 0020 3000 0390 9401 0000 03

Ödeme yaptıktan sonra lütfen bize ulaşarak talep ettiğiniz sayıları ve adetlerini bildiriniz. Sipariş bildirimi için lütfen buraya tıklayın.